HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
2006‘dan itibaren; (MIP) Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği ’nin de içinde yer aldığı yerli ve yabancı Liman işletmecilerine gemi ve saha operasyon hizmetlerini bir arada başarıyla sunuyoruz. Liman lojistik gemi kumanyacılığı ve liman hizmetlerinde de birçok ilke imza atarak Türkiye ‘nin dış ticaretine katkıda bulunmaktadır.

Liman Lojistik bünyesinde 25 iş makinası,20 taşıma aracı ve 500 kişiyi bulan ekibimizle profesyonel hizmet sunuyoruz. Liman Lojistik olarak memnuniyet içerikli müşteri geri bildirimlerini etkili bir şekilde yönetiyor ve muhtemel sorunları bertaraf ederek mevcut kaynakları doğru kullanıyoruz.

Yüksek hizmet kalitesi sunma hedefiyle kurulmuş firmamız, yük emniyeti konusunda uluslararası kuruluşların belirlediği standartlar ölçüsünde kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bütün faaliyetlerimizi uzman kadromuzla birebir yönetiyor ve memnun edici sonuçlar elde ediyoruz.

Üstlendiğimiz tüm projelerde müşteri taleplerini olması gerektiği şekilde algılamak, istekleri doğru okuyup değerlendirerek müşterileri doğru yönlendirip talep ve gereksinimlere maksimum düzeyde uyum sağlamak şirket prensiplerimizin vazgeçilmez temel unsurlarındandır.

Şirket bünyesinde çalışan personellerin uyum içerisinde çalışmalarını sağlayıcı unsurları sürekli olarak takip ediyor, motivasyon arttırıcı etkinlikler düzenliyor, ekip ruhu ile hareket etme bilinci oluşturuyor, dolayısı ile son derece verimli ve sağlıklı sonuçlandırma yapabiliyoruz.

Güvenilirlik ve üstün kaliteli hizmet anlayışı garantisiyle limanlarda, sahaya indirme gemiye yükleme operasyonlarında yeterli ekipman ve tecrübeye sahip LİMAN LOJİSTİK; dünya standartlarına uygun bir şekilde siz değerli müşterilerine sorunsuz, kaliteli ve ekonomik çözümler sunar. 7/24 Türkiye’nin her bölgesinde ve daima inovasyona açık bir şekilde siz değerli müşterilerin hizmetindedir.